calcActive())">
Peli 9415, 9415 LED Lantern, 9415Z0 LED Latern Zone 0 akku 8000mAh
Saatavissa tehtaalta
47,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Peli taskulamppujen kanssa:
9415
9415 LED Lantern
9415Z0 LED Latern Zone 0
9418
9415 LED Lantern
9415Z0 LED Latern Zone 0
9418
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Peli taskulamppujen alkuperäisakut:
9415-301-100
9415-302-000
9418
9415-302-000
9418
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi taskulamppujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi taskulamppujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-PEL415FT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148173 |
| Korvaa | 9415-302-000 / 9418 / 9415-301-100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 38.4Wh |
| Mitat | 122.00 x 65.42 x 32.90mm |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Taskulamppujen akut
Näytä kaikki →
Peli 3715Z0 LED ATEX 2015, 3760Z0, 3765 akku 1500mAh
25,95 €
-8%
Peli 9410, 9410L, 9419L akku 7500mAh
36,95 €
33,95 €
Trelock LS 950 akku 4400mAh
19,95 €
ESP Infinite Prime Control Panel akku 2000mAh
26,95 €
Maglight jne. yhteensopiva akku 6V Ni-Mh 5000 mAh
37,95 €
-23%
Pelican 8050, 8060 Taskulampun Akku
30,95 €
23,95 €
-13%
Pelican M9 Taskulampun Akku
23,95 €
20,95 €
-13%
Clulite Range akku 2000mAh
23,95 €
20,95 €