calcActive())">
AEG BFL 18, BHO 18, BKS 18 akku 1500mAh
Saatavissa tehtaalta
75,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AEG työkalujen kanssa:
BFL 18
BHO 18
BKS 18
BMS 18C
BS 18C
BS 18G
BSB 18
BSB 18 G
BSB 18 LI
BSB 18 STX
BSS 18C
BST 18X
BUS 18
BUS 18 X
BHO 18
BKS 18
BMS 18C
BS 18C
BS 18G
BSB 18
BSB 18 G
BSB 18 LI
BSB 18 STX
BSS 18C
BST 18X
BUS 18
BUS 18 X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG työkalujen alkuperäisakut:
L1815R
L1830R
L1830R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-RDD840PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078531 |
| Korvaa | AC840084 / R840083 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Mitat | 124.60 x 88.10 x 46.00mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa AEG akut
Näytä kaikki →
-23%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 3000mAh
52,95 €
40,95 €
-22%
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
49,95 €
38,95 €
-29%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 5000 mAh
79,95 €
56,95 €
-15%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 3000 mAh
59,95 €
50,95 €
-23%
Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
45,95 €
-31%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 6000mAh
99,95 €
68,95 €
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
AEG 413184, SE 3.6, SE3.6 akku 2500mAh
31,95 €