calcActive())">
Black & Decker FS360 akku 3300mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Black & Decker työkalujen kanssa:
FS360
FS360 Type 1
FS360 Type 1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker työkalujen alkuperäisakut:
90500500
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-BPS360PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119289 |
| Korvaa | 90500500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 11.88Wh |
| Mitat | 110.00 x 55.80 x 42.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Black & Decker akut
Näytä kaikki →
-18%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
35,95 €
-16%
Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
43,95 €
36,95 €
-7%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
59,95 €
55,95 €
-21%
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
62,95 €
Black & Decker ASL146BT12A, ASL146K, ASL146KB Työkalun Akku
59,95 €
-5%
Black & Decker VP110 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
20,95 €
19,95 €
-22%
Black & Decker A144 Ni-MH 14,4 V akku 2000 mAh
49,95 €
38,95 €
-7%
Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
55,95 €