calcActive())">
Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Einhell työkalun kanssa:
BT-CD 10.8/3 LI
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Einhell työkalun alkuperäisakut:
4513377E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-EHL083PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129493 |
| Mitat | 58.95 x 53.84 x 81.96mm |
| Korvaa | 4513377E |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 27Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Einhell akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Tehoakku 2500 mAh
35,95 €
Einhell RT-CD18i, RT-CD18I Hammer Drill Työkalun Akku
48,95 €
Einhell BT-CD 14.4 Li akku 2500mAh
56,95 €
-18%
Einhell BT-CD 14.4 Li Työkalun Akku 1500 mAh
33,95 €
27,95 €
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Akku 1500 mAh
34,95 €
Einhell 4 Li/2 Li-ion 14,4 V akku 1500 mAh
59,95 €
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden 4118907 / GE-CG 18 Li Solo yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €