calcActive())">
HILTI SFH 22-A, SID 22-A, B22 Li-ion 21,6 V akku 4000 mAh
Varastossa
89,95 €
72,95 €
Hilti yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hilti malleihin:
HILTI SFH 22-A
SID 22-A
SCW 22-A
SCM 22-A
WSR 22-A
TE 2-A22
TE 4-A22
AG 125-A22
SIW 22T-A
SF 22-A
SFC 22-A
SIW 22-A
HDE 500-A22
SD 5000-A22
SID 22-A
SCW 22-A
SCM 22-A
WSR 22-A
TE 2-A22
TE 4-A22
AG 125-A22
SIW 22T-A
SF 22-A
SFC 22-A
SIW 22-A
HDE 500-A22
SD 5000-A22
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hilti alkuperäisakut:
B22
B22/1.6
B22/2.6
B22/3.3
B22/1.6
B22/2.6
B22/3.3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HFB220PX |
|---|---|
| EAN | 4894128085799 |
| Mitat | 133.56 x 93.87 x 70.28mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B22 / B22/1.6 / B22/2.6 / B22/3.3 / 426176 / 2018498 / 2136393 / 2136395 / 2183185 / B22/5.2 / B22/8.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 86.4Wh |
| Jännite | 21,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €