calcActive())">
HILTI SFL 24, TE 2-A, UH 240-A Työkalun Akku 2000 mAh
Varastossa
59,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HILTI akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
SFL 24
TE 2-A
UH 240-A
WSC 55-A24
WSC 6.5
WSR 650-A
WSW 650-A
TE 2-A
UH 240-A
WSC 55-A24
WSC 6.5
WSR 650-A
WSW 650-A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HILTI akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
24V B24
B 24/2.0
B 24/3.0
B 24/2.0
B 24/3.0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HSF240PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129585 |
| Mitat | 148.25 x 92.30 x 72.50mm |
| Korvaa | 24V B24 / B 24/2.0 / B 24/3.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 48Wh |
| Jännite | 24 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Hilti akut
Näytä kaikki →
-19%
HILTI SFH 22-A, SID 22-A, B22 Li-ion 21,6 V akku 4000 mAh
89,95 €
72,95 €
-32%
HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 3300 mAh
59,95 €
40,95 €
-15%
HILTI SF121, SID121, TCD12 Työkalun Akku
38,95 €
32,95 €
-16%
HILTI SF144-A, B144 Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
79,95 €
66,95 €
-18%
HILTI työkalun PM 40-MG / PR 2-HS A12 yhteensopiva akku 2500mAh
32,95 €
26,95 €
HILTI SF 14-A, SFC14-A, SFH140A Työkalun Akku
64,95 €
-11%
HILTI SF121, SID121, TCD12 Työkalun Akku 3300 mAh
46,95 €
41,95 €
HILTI SFB105, SF100A Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
45,95 €