calcActive())">
HILTI SFH 22-A, SID 22-A, B22 Li-ion 21,6 V akku 4000 mAh
Varastossa
89,95 €
72,95 €
Hilti yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hilti malleihin:
HILTI SFH 22-A
SID 22-A
SCW 22-A
SCM 22-A
WSR 22-A
TE 2-A22
TE 4-A22
AG 125-A22
SIW 22T-A
SF 22-A
SFC 22-A
SIW 22-A
HDE 500-A22
SD 5000-A22
SID 22-A
SCW 22-A
SCM 22-A
WSR 22-A
TE 2-A22
TE 4-A22
AG 125-A22
SIW 22T-A
SF 22-A
SFC 22-A
SIW 22-A
HDE 500-A22
SD 5000-A22
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hilti alkuperäisakut:
B22
B22/1.6
B22/2.6
B22/3.3
B22/1.6
B22/2.6
B22/3.3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HFB220PX |
|---|---|
| EAN | 4894128085799 |
| Mitat | 133.56 x 93.87 x 70.28mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | B22 / B22/1.6 / B22/2.6 / B22/3.3 / 426176 / 2018498 / 2136393 / 2136395 / 2183185 / B22/5.2 / B22/8.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 86.4Wh |
| Jännite | 21,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €