calcActive())">
HILTI SFL 24, TE 2-A, UH 240-A Työkalun Akku 2000 mAh
Varastossa
59,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HILTI akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
SFL 24
TE 2-A
UH 240-A
WSC 55-A24
WSC 6.5
WSR 650-A
WSW 650-A
TE 2-A
UH 240-A
WSC 55-A24
WSC 6.5
WSR 650-A
WSW 650-A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HILTI akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
24V B24
B 24/2.0
B 24/3.0
B 24/2.0
B 24/3.0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HSF240PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129585 |
| Mitat | 148.25 x 92.30 x 72.50mm |
| Korvaa | 24V B24 / B 24/2.0 / B 24/3.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 48Wh |
| Jännite | 24 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Hilti akut
Näytä kaikki →
HILTI TE6-A Li, TE6-A36, WSR36-A Työkalun Akku
95,95 €
-32%
HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 3300 mAh
59,95 €
40,95 €
-19%
HILTI SFH 22-A, SID 22-A, B22 Li-ion 21,6 V akku 4000 mAh
89,95 €
72,95 €
-16%
HILTI SF144-A, B144 Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
79,95 €
66,95 €
-11%
HILTI SF121, SID121, TCD12 Työkalun Akku 3300 mAh
46,95 €
41,95 €
HILTI SF 14-A, SFC14-A, SFH140A Työkalun Akku
64,95 €
-15%
HILTI SF121, SID121, TCD12 Työkalun Akku
38,95 €
32,95 €
-18%
HILTI työkalun PM 40-MG / PR 2-HS A12 yhteensopiva akku 2500mAh
32,95 €
26,95 €