calcActive())">
Samsung NP700Z, Series 7 Chronos akku - 6100 mAh
Varastossa
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP700Z
NP700Z3A
NP700Z3AH
NP700Z3A-S01HU
NP700Z3A-S01PL
NP700Z3A-S01TH
NP700Z3A-S01US
NP700Z3A-S02FR
NP700Z3A-S02MY
NP700Z3A-S02SE
NP700Z3A-S02TW
NP700Z3A-S03DE
NP700Z3A-S03US
NP700Z3A-S05US
NP700Z3A-S06
NP700Z3A-S06US
NP700Z3A-S07US
NP700Z3C-S02US
NP700Z5B-W01UB
Series 7 Chronos
NP700Z3A
NP700Z3AH
NP700Z3A-S01HU
NP700Z3A-S01PL
NP700Z3A-S01TH
NP700Z3A-S01US
NP700Z3A-S02FR
NP700Z3A-S02MY
NP700Z3A-S02SE
NP700Z3A-S02TW
NP700Z3A-S03DE
NP700Z3A-S03US
NP700Z3A-S05US
NP700Z3A-S06
NP700Z3A-S06US
NP700Z3A-S07US
NP700Z3C-S02US
NP700Z5B-W01UB
Series 7 Chronos
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
1588-3366
AA-PBPN8NP
BA43-00322A
AA-PBPN8NP
BA43-00322A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNP700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080091 |
| Mitat | 209.98 x 78.77 x 12.75mm |
| Korvaa | 1588-3366, AA-PBPN8NP, BA43-00322A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6100 |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
66,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €