calcActive())">
Samsung Ativ Pro, XE700T1A, XE700T1C akku 6540 mAh
Saatavissa tehtaalta
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Ativ Pro
XE700T1A
XE700T1C
XE700T1A
XE700T1C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PLZN4NP
HUOM. ei yhteensopiva XE700T1C-G03SE tabletin kanssa!
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SXE700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080404 |
| Mitat | 264.30 x 113.02 x 6.24mm |
| Korvaa | AA-PLZN4NP |
| Kapasiteetti (mAh) | 6540mAh / 49.05Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung AA-PB0NC6B, AA-PB0NC6B/E, AA-PB1NC6B, AA-PB1NC6B/E, AA-PL0NC9B, AA-PL0NC9B/E, AA-PL1NC9B, AA-PL1NC9B/E akku 4400 mAh
59,95 €
Samsung ATIV Book 7, NP740, NP740U3E akku 7500 mAh
79,95 €
-33%
Samsung 5 Series, 510R, NP470 akku 3950 mAh
69,95 €
46,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Chromebook 2 13.3", XE503C32, XE503C32-K01US akku 4700 mAh
69,95 €
Samsung kannettavan tietokoneen 930QCJ / 930XCJ yhteensopiva akku 4300mAh
61,95 €
Samsung P35 , P40 akku 4400 mAh
99,95 €
-21%
Samsung NP-R20, NP-R25, NP-X1, NP-X1-1200, NP-X1-C003/SHK, NP-X11, NT-X1, NT-X1-C110, NT-X1-C120, R20, R20, R20 XIV 5500, R20 XIV 5510, R25, X1 akku 4800 mAh
69,95 €
54,95 €