calcActive())">
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 6600 mAh Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
Q318
Q318-DSOE
Q318-DS0H
Q318-DS02
NP-Q318E
Q318-DS0G
Q318-DS09
Q318-DS01
Q318-DS0J
Q318-DS0K
R468
R710
R710 XE2V 7350
R710-AS03
R710-AS04
R710-BS01
NP-Q320
NP-R470
NP-R522
NP-R620
Q318-DSOE
Q318-DS0H
Q318-DS02
NP-Q318E
Q318-DS0G
Q318-DS09
Q318-DS01
Q318-DS0J
Q318-DS0K
R468
R710
R710 XE2V 7350
R710-AS03
R710-AS04
R710-BS01
NP-Q320
NP-R470
NP-R522
NP-R620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AA-PB9NC6B
AA-PB9NS6B
AA-PB9NS6W
AA-PB9NS6B
AA-PB9NS6W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SNC318HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058311 |
| Mitat | 204.00 x 48.20 x 20.00mm |
| Korvaa | AA-PB9NC6B / AA-PB9NS6B / AA-PB9NS6W / AA-PB9NC5B / AA-PB9NC6W / AA-PB9NC6W/E / AA-PL9NC2B / AA-PL9NC6W / AA-PB9MC6B / AA-PB9MC6S / AA-PB9MC6W |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Musta
59,95 €
Samsung Q318, R510, R468, R710, R522 akku 4400 mAh Valkoinen
59,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 7800 mAh
69,95 €
Samsung NP900 / Ativ Book 9 yhteensopiva akku - 5850mAh
99,95 €
Samsung NP-NC10, AA-PB6NC6W, 1588-3366 akku 5200 mAh - Tummansininen
59,95 €
Samsung NP-X420 akku - 4400 mAh
59,95 €
Samsung 305U1Z, N310, N310-13 akku 6600mAh / 48.84Wh
56,95 €
Samsung SENS PRO 524, SENS PRO 500, SENS PRO 523, SENS PRO 525, SENS PRO 522 akku 6600 mAh
69,95 €