Black & Decker sähkötyökalujen / porakoneiden BD18PSK / BDGL1800 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
Black & Decker sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BD18PSK
BDGL1800
BDGL18K-2
BPT318
BPT318-XE
CCS818
CCS818-2
CD182K-2
CD18SFRK
CD18SK-2
CDC180AK
CDC180ASB
CDC18GK2
EPC18
EPC182K2
EPC186
EPC186BK
EPC188
EPC188BK
EPC188CBK
EPC188XE
EPC18CABK
EPC18CAK
EPC18K2
FS188F4
GC818
GCO18SFB
GKC18
GKC1817
GKC1817NH
GLC2500
HP188F2B
HP188F2K
HP188F3B
HP188F3K
HP188F4BK
HPD1800
HPD18K-2
HPG1800
HPG18K-2
KC1800SK
KS1880S
NHT518
NPP2018
NPT3118
NS118
NST1118
NST1810
NSW18
PS182KB
PS18K2
SS18
XTC183BK
XTC18BK
BDGL1800
BDGL18K-2
BPT318
BPT318-XE
CCS818
CCS818-2
CD182K-2
CD18SFRK
CD18SK-2
CDC180AK
CDC180ASB
CDC18GK2
EPC18
EPC182K2
EPC186
EPC186BK
EPC188
EPC188BK
EPC188CBK
EPC188XE
EPC18CABK
EPC18CAK
EPC18K2
FS188F4
GC818
GCO18SFB
GKC18
GKC1817
GKC1817NH
GLC2500
HP188F2B
HP188F2K
HP188F3B
HP188F3K
HP188F4BK
HPD1800
HPD18K-2
HPG1800
HPG18K-2
KC1800SK
KS1880S
NHT518
NPP2018
NPT3118
NS118
NSW18
PS182KB
PS18K2
SS18
XTC183BK
XTC18BK
Korvattavat Black & Decker sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
A1718
A18
HPB18
HPB18-OPE
A1718
A18
HPB18
HPB18-OPE
| SKU | CS-BPS180PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 145.00 x 78.90 x 72.20mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
Muita tuotteita kategoriassa Black & Decker akut
Näytä kaikki →
-18%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
-16%
Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
-7%
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
-21%
Black & Decker A1718 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh