calcActive())">
ZTE Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE akku 3000 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Nubia Z11 Mini S
NX549J
Z11 Mini S Dual SIM
Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE
NX549J
Z11 Mini S Dual SIM
Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3929T44P6h796137
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ZNX549XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128205 |
| Korvaa | Li3929T44P6h796137 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 78.10 x 61.20 x 3.70 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-28%
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Blade V8 akku 2700mAh
22,95 €
-50%
ZTE U793 Akku 1000 mAh
15,95 €
7,98 €
ZTE N983 Akku 2050 mAh
18,95 €
ZTE C88 Akku 800 mAh
15,95 €
ZTE älypuhelinten Blade 11 Prime 2020 / Z6251VS yhteensopiva akku 3800mAh
22,95 €
ZTE X850 Akku 800 mAh
15,95 €