
calcActive())">
Acer Aspire Switch 10E yhteensopiva akku 8050 mAh
Varastossa
68,95 €
61,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire Switch 10E
SW3-013
SW3-013-1566
SW3-013
SW3-013-1566
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
AP15A3R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ACW103NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125761 |
| Mitat | 193.10 x 126.70 x 3.60 mm |
| Korvaa | AP15A3R |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8050mAh / 30.19Wh |
| Jännite | 3,75 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Acer akut
Näytä kaikki →
Acer Chromebook 11.6 / Chromebook C720 / Chromebook C720-2103 akku 3950 mAh
67,95 €
62,95 €

Acer Aspire 4551, Aspire 5741, TravelMate 5740, TravelMate 8472 akku 4400 mAh
59,95 €
56,95 €

Acer Aspire V5 ja E1 akku 2400 mAh
53,95 €
43,95 €

Acer Aspire V7-481PG, Aspire E15, Aspire E15 15.6" akku 3500 mAh
69,95 €
55,95 €

Acer Swift 1 SF113-31 Akku 3700 mAh
59,95 €
46,95 €

Acer Aspire Aspire 3 A311, Aspire 1 A111, AP16M5JKT akku 4750 mAh
59,95 €
45,95 €

Acer Aspire E5 akku 2200 mAh
59,95 €
55,95 €

Acer Aspire V15 Nitro, Aspire VN7, Aspire VN7-571 akku 4600 mAh
67,95 €
