calcActive())">
Acer Iconia Tab A1-850, Iconia Tab B1-810, Iconia Tab B1-820 Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer tablettien kanssa:
Iconia Tab A1-850
Iconia Tab B1-810
Iconia Tab B1-820
Iconia Tab B1-810
Iconia Tab B1-820
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer tablettien alkuperäisakut:
AP14F8K
AP14F8K (1ICP4/101/110)
KT.0010M.003
AP14F8K (1ICP4/101/110)
KT.0010M.003
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ACW850SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109556 |
| Mitat | 109.00 x 99.00 x 3.50mm |
| Korvaa | AP14F8K / AP14F8K (1ICP4/101/110) / KT.0010M.003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.62Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Acer tablettien akut
Näytä kaikki →
Pocketbook Pro akku 1100mAh
19,95 €
Acer A1-840-131U, Iconia A1-840FHD-10G2, Iconia A1-840FHD-197C Tabletin Akku
23,95 €
Acer A1402, Iconia One 7 B1-730, Iconia One 7 B1-730HD Tabletin Akku
25,95 €
Acer Iconia Tab 10 A3-A40 Tabletin Akku 5700mAh
29,95 €
Acer A1-830, Iconia Tab 8 Tabletin Akku
24,95 €
Acer Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk, Iconia Tab B1 Tabletin Akku
20,95 €
Acer tablettien Chromebook Tab 10 / D651N yhteensopiva akku 8750mAh
61,95 €
Acer Iconia Tab A110 Tabletin Akku
36,95 €