calcActive())">
Alcatel One Touch V770, One Touch V770A, OT-V770 akku 700mAh/2.59Wh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch V770
One Touch V770A
OT-V770
OT-V770A
One Touch V770A
OT-V770
OT-V770A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
B-Lava
CAB30C0000C1
OT-BY30
T5001664AAAA
CAB30C0000C1
OT-BY30
T5001664AAAA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-OTV770SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066309 |
| Korvaa | OT-BY30 / T5001664AAAA / CAB30C0000C1 / B-Lava |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 52.50 x 38.45 x 4.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Alcatel akut
Näytä kaikki →
Alcatel 5044, 5044D, 5044R akku 2000mAh
19,95 €
-13%
CAT puhelimen S62 Pro yhteensopiva akku 4000mAh
23,95 €
20,95 €
Alcatel One Touch Allure, One Touch Fierce 4, One Touch Idol 3 5.5 akku 2500mAh
20,95 €
Alcatel One Touc POP, One Touc POP C1, One Touc POP C2 akku 1300mAh
18,95 €
Alcatel 5065W-2DALUS2, One Touch POP S3, One Touch POP Star akku 2100mAh
20,95 €
Alcatel OT-C123 akku 450mAh/1.66Wh
18,95 €
Alcatel älypuhelinten 7 / 7 LTE yhteensopiva akku 3900mAh
23,95 €
Alcatel One Touch Idol 3C, One Touch Idol 3C TD-LTE, OT5026D akku 2900mAh
24,95 €