calcActive())">
Ambrogio ruohonleikkurin Twenty Elite / Twenty ZR yhteensopiva akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
67,95 €
Ambrogio ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Twenty Elite
Twenty ZR
Twenty Deluxe
Twenty Elite S+
Twenty 25 Deluxe
Twenty 25 Elite
Twenty 29 Deluxe
Twenty 29 Elite
Twenty Quad
L29 Twenty 29
L20 Twenty
L25 Twenty 25
L60
Twenty 29 Elite 3500 m²
Twenty 29 Elite 3.500 m² Bluetooth GSM GPS
Twenty 29 Deluxe 2.500 m² Bluetooth
Twenty 25 Deluxe 1.400 m² Bluetooth
Twenty 25 Elite 1.800 m² Bluetooth GSM GPS
Twenty ZR Evo
Twenty Elite S+ 1.300 m²
ZETA R
L15 Deluxe
L60 Elite
L20 S+
AM015R0K1Z
AM020L0F9Z
L60 Deluxe
7060DE0
Twenty ZR
Twenty Deluxe
Twenty Elite S+
Twenty 25 Deluxe
Twenty 25 Elite
Twenty 29 Deluxe
Twenty 29 Elite
Twenty Quad
L29 Twenty 29
L20 Twenty
L25 Twenty 25
L60
Twenty 29 Elite 3500 m²
Twenty 29 Elite 3.500 m² Bluetooth GSM GPS
Twenty 29 Deluxe 2.500 m² Bluetooth
Twenty 25 Deluxe 1.400 m² Bluetooth
Twenty 25 Elite 1.800 m² Bluetooth GSM GPS
Twenty ZR Evo
Twenty Elite S+ 1.300 m²
ZETA R
L15 Deluxe
L60 Elite
L20 S+
AM015R0K1Z
AM020L0F9Z
L60 Deluxe
7060DE0
Korvattavat Ambrogio ruohonleikkurin alkuperäisakut
075Z60900A
050Z38600A
050Z36600A
050Z38600A
050Z36600A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ambrogio ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-ABL600VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182900 |
| Korvaa | 075Z60900A / 050Z38600A / 050Z36600A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 134.68Wh |
| Mitat | 130.00 x 66.50 x 45.50mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €