calcActive())">
Apple 2nd Generation akku 2200mAh
Varastossa
20,95 €
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple MP3-soittimien kanssa:
2nd Generation
iPOD 1st
iPOD 1st
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple MP3-soittimien alkuperäisakut:
P325385A4H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-IPOD1XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128002550 |
| Korvaa | P325385A4H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 85.92 x 54.29 x 3.93mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Apple iPod akut
Näytä kaikki →
-13%
iPOD classic 80GB, iPod 6 sukupolvi akku 700 mAh
23,95 €
20,95 €
iPOD Mini 4GB, Mini 6GB akku 750 mAh
20,00 €
-62%
iPOD Shuffle akku 250 mAh
14,95 €
5,75 €
iPOD Mini 4GB, Mini 6GB, Mini 4GB akku 450 mAh
15,95 €
iPod Nano 5 sukupolvi akku 400 mAh
19,95 €
Apple iPod Nano 6th, ipod nano 6th generation MP3-Soittimen Akku
19,95 €
iPod Nano 3. Sukupolvi 4GB, iPod Nano 3. Sukupolvi 8GB, iPod Nano G3 4GB, iPod Nano 8GB akku 450 mAh
19,95 €
iPod touch 1. Sukupolvi 4GB, iPod touch 1. Sukupolvi 8GB, iPod touch 1. Sukupolvi 16GB, iPod touch 1. Sukupolvi 32GB akku 980 mAh
20,95 €