calcActive())">
Apple iPhone 7 yhteensopiva akku 1960 mAh
Varastossa
18,95 €
15,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone 7
Huom: Osta mukaan myös akun kiinnitysteippi, tämä ei tule akun mukana:
https://www.akkukauppa.com/iphone-6-7-8-se-2-akun-teippi-kiinnitysteippi-akkuteippi.html
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00255
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IPH700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120865 |
| Korvaa | 616-00255 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1960mAh / 7.45Wh |
| Mitat | 93.00 x 37.70 x 3.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa iPhone Akut
Näytä kaikki →
-11%
Apple 2020 iPhone SE yhteensopiva akku 1850 mAh
18,95 €
16,95 €
-24%
Apple iPhone 11 yhteensopiva akku 3100 mAh
24,95 €
18,95 €
-16%
Apple 2016 iPhone SE yhteensopiva akku 1620 mAh
18,95 €
15,95 €
-15%
Apple iPhone 12 yhteensopiva akku 2815mAh
26,95 €
22,95 €
Apple iPhone 8 yhteensopiva akku 1820 mAh
19,95 €
-16%
Apple iPhone 6S yhteensopiva akku 1715 mAh
18,95 €
15,95 €
-21%
Apple iPhone 6S Plus yhteensopiva akku 2750 mAh
18,95 €
14,95 €
-17%
Apple iPhone 11 Pro yhteensopiva akku 3000 mAh
29,95 €
24,95 €