calcActive())">
Apple iPod Nano 6th, ipod nano 6th generation MP3-Soittimen Akku
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple MP3-soittimien kanssa:
iPod Nano 6th
ipod nano 6th generation
ipod nano 6th generation
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple MP3-soittimien alkuperäisakut:
616-0531
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IPNA6SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057703 |
| Mitat | 35.06 x 15.49 x 2.27mm |
| Korvaa | 616-0531 |
| Kapasiteetti (mAh) | 110mAh / 0.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Apple iPod akut
Näytä kaikki →
-13%
iPOD classic 80GB, iPod 6 sukupolvi akku 700 mAh
23,95 €
20,95 €
-10%
Apple 2nd Generation akku 2200mAh
20,95 €
18,95 €
iPOD Mini 4GB, Mini 6GB akku 750 mAh
20,00 €
-62%
iPOD Shuffle akku 250 mAh
14,95 €
5,75 €
iPOD Mini 4GB, Mini 6GB, Mini 4GB akku 450 mAh
15,95 €
iPod Nano 5 sukupolvi akku 400 mAh
19,95 €
iPod Nano 3. Sukupolvi 4GB, iPod Nano 3. Sukupolvi 8GB, iPod Nano G3 4GB, iPod Nano 8GB akku 450 mAh
19,95 €
iPod touch 1. Sukupolvi 4GB, iPod touch 1. Sukupolvi 8GB, iPod touch 1. Sukupolvi 16GB, iPod touch 1. Sukupolvi 32GB akku 980 mAh
20,95 €