calcActive())">
Apple iPod Nano 7, iPod Nano 7th MP3-Soittimen Akku
Varastossa
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple MP3-soittimien kanssa:
iPod Nano 7
iPod Nano 7th
iPod Nano 7th
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple MP3-soittimien alkuperäisakut:
616-0639
616-0640
616-0640
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IPNA7SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076612 |
| Mitat | 39.65 x 33.26 x 1.63mm |
| Korvaa | 616-0639 / 616-0640 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Apple iPod akut
Näytä kaikki →
-13%
iPOD classic 80GB, iPod 6 sukupolvi akku 700 mAh
23,95 €
20,95 €
iPOD Mini 4GB, Mini 6GB, Mini 4GB akku 450 mAh
15,95 €
-10%
Apple 2nd Generation akku 2200mAh
20,95 €
18,95 €
Apple iPod Nano 6th, ipod nano 6th generation MP3-Soittimen Akku
19,95 €
iPOD Mini 4GB, Mini 6GB akku 750 mAh
20,00 €
iPOD Video 30GB, iPOD classic 80GB, iPod 5/6 sukupolvi akku 550 mAh
20,95 €
-62%
iPOD Shuffle akku 250 mAh
14,95 €
5,75 €
iPOD Shuffle G2 1GB akku 100 mAh
19,95 €