calcActive())">
Asus Eee PC 901, Eee PC 904, Eee PC 904HD, Eee PC 1000, Eee PC 1000H, Eee PC 1000HE, Eee PC 1200 akku 13000 mAh - Musta
Varastossa
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC 901
Eee PC 904
Eee PC 904HD
Eee PC 1000
Eee PC 1000H
Eee PC 1200
Eee PC 1000HA
Eee PC 1000HD
Eee PC 904
Eee PC 904HD
Eee PC 1000
Eee PC 1000H
Eee PC 1200
Eee PC 1000HA
Eee PC 1000HD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
AL23-901
870AAQ159571
AL24-1000
AP23-901
870AAQ159571
AL24-1000
AP23-901
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUA9DT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025436 |
| Mitat | 138.25 x 66.00 x 53.40mm |
| Korvaa | AL23-901 / 870AAQ159571 / AL24-1000 / AP23-901 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 13000mAh / 96.2Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €
Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €
-22%
Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-16%
Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €