calcActive())">
Asus ZE500KG, ZE500KL, Zenfone 2 Laser ZE500KL akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZE500KG
ZE500KL
Zenfone 2 Laser ZE500KL
ZE500KL
Zenfone 2 Laser ZE500KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
0B200-01480200
B11P1428
C11P1428
B11P1428
C11P1428
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUF210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108528 |
| Korvaa | 0B200-01480200 / C11P1428 (1CP5/51/71) / B11P1428 (1CP5/51/71) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 73.85 x 51.15 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Asus akut
Näytä kaikki →
Asus ZB602KL, ZenFone Max Pro M1, ZenFone Max Pro M1 Dual SIM akku 4900mAh
20,95 €
Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
22,95 €
Asus Fonepad 8 Dual Sim Akku 3900mAh
33,95 €
Asus älypuhelinten Twin View Dock ZS600KLS yhteensopiva akku 5000mAh
33,95 €
-50%
Asus A80, A86, Infinity A80 akku 2300 mAh
21,95 €
10,98 €
Asus T45, T45-T001 akku 1800 mAh
16,95 €
Asus Pegasus X002, Pegasus X003 akku 2400 mAh
17,95 €
Asus ZE500CL, ZE550ML, ZE551ML akku 2900 mAh
17,95 €