calcActive())">
Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
Varastossa
39,95 €
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autec ohjainten kanssa:
AJM
AJR
AJS
DJL
DJM
DJR
DJS
Dynamic
FJL
FJM
FJR
FJS
Funkfernsteuerung Air
MJ
MK
Modular AJM
AJR
AJS
DJL
DJM
DJR
DJS
Dynamic
FJL
FJM
FJR
FJS
Funkfernsteuerung Air
MJ
MK
Modular AJM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autec alkuperäiset akut:
LPM02
R0BATT00E08A0
R0BATT00E08A0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ALK002BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172833 |
| Mitat | 78.10 x 52.60 x 15.40mm |
| Korvaa | LPM02 / R0BATT00E08A0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Teollisuuden akut ja paristot
Näytä kaikki →
-18%
Scanreco 16131, 590, 592 akku 2000mAh
32,95 €
26,95 €
Demag DRC10 akku 2000mAh
30,95 €
-18%
Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
50,95 €
41,95 €
-15%
IMET BE5500, M550 Ares, M550 Thor akku 2000mAh
40,95 €
34,95 €
HBC Radiomatic Keynote, Radiomatic Linus 4, Radiomatic Micron 4 akku 2000mAh
37,95 €
HBC Linus 6, Radiomatic Eco, Spectrum 1 akku 2000mAh
39,95 €
-19%
Hiab AMH0627, AX-HI6692, XS Drive akku 2000mAh
42,95 €
34,95 €
-12%
Åkerstroms AQ80 Transmitters, Era 100J Transmitters, Era 150J Transmitters akku 1600mAh
41,95 €
36,95 €