calcActive())">
Autel DS808, DS808K, IM508 akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autel vikakoodinlukijoiden kanssa:
DS808
DS808K
IM508
MaxiDAS DS808 Scanner
MaxiDAS DS808K Scanner
MaxiIM IM508 Scanner
MaxiSys Mini
MaxiTPMS TS608 Scanne
MK808
MK808BT
MK808IM
MK808TS
MK906
MP808
MP808TS
MS905
MS906
MS906CV
MY905
TS608
DS808K
IM508
MaxiDAS DS808 Scanner
MaxiDAS DS808K Scanner
MaxiIM IM508 Scanner
MaxiSys Mini
MaxiTPMS TS608 Scanne
MK808
MK808BT
MK808IM
MK808TS
MK906
MP808
MP808TS
MS905
MS906
MS906CV
MY905
TS608
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autel vikakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
MLP5070111
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa Akkukaupasta uusi vikakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suoma…
| SKU | CS-AMS905SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147176 |
| Korvaa | MLP5070111 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 15.73Wh |
| Mitat | 103.50 x 69.50 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mittalaitteiden akut
Näytä kaikki →
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
106,95 €
-15%
3M tutkimuslaitteen Scott Proflow PF-630 / PF-619E yhteensopiva akku 4500mAh
52,95 €
44,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
17,95 €
-6%
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
46,95 €
43,95 €
HumanWare New Stream akku 2500mAh
68,95 €
-17%
Geo-Fennel Multi-Liner FL 50 / Plus akku 1800mAh
29,95 €
24,95 €
-15%
Fluke 741, 741B, 743 akku 2200mAh
46,95 €
39,95 €
-16%
Promax TV Explorer II CB-077 akku 13000mAh
79,95 €
66,95 €