calcActive())">
Barnes & Noble BNRV300, BNTV350, Nook Simple Touch akku 2150mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Barnes & Noble lukulaitteiden kanssa:
BNRV300
BNTV350
Nook Simple Touch
Simple Touch 6"
BNTV350
Nook Simple Touch
Simple Touch 6"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Barnes & Noble lukulaitteiden alkuperäisakut:
DR-NK03
MLP305787
S11ND018A
MLP305787
S11ND018A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi lukulaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi lukulaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BNR003SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077244 |
| Korvaa | DR-NK03 / MLP305787 / S11ND018A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2150mAh / 7.96Wh |
| Mitat | 91.50 x 56.00 x 4.13mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa E-Kirja lukulaitteiden akut
Näytä kaikki →
Amazon Kindle 3, Kindle 3 Wi-fi, Kindle 3G Ebook lukijan Akku
19,95 €
Amazon D01100, Kindle 4, Kindle 4G Ebook lukijan Akku
18,95 €
Amazon Kindle 7, Kindle 7th Generation, WP63GW Ebook lukijan Akku
19,95 €
Amazon EY21, Kindle Paperwhite 2014 Version, Kindle Touch 3G 6" 2014 Versio Ebook lukijan Akku
21,95 €
-11%
Amazon Kindle, Kindle D00111 Ebook lukijan Akku
18,95 €
16,95 €
Amazon Kindle 2, Kindle DX, Kindle II Ebook lukijan Akku
19,95 €
-20%
Amazon B003B0A294563B74, D00701, D00701 WiFi Ebook lukijan Akku
19,95 €
15,95 €
Amazon DP75SDI, Kindle Paperwhite 2013, Kindle Touch 3G 6" 2013 Ebook lukijan Akku
20,95 €