calcActive())">
Besam Automaattinen lukko CUD300 akku 1500mAh
Saatavissa tehtaalta
60,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Besam lukkojen kanssa:
Automaattinen lukko CUD300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Besam lukkojen alkuperäisakut:
15070
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi lukkojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi lukkojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BUS300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146360 |
| Korvaa | 15070 / 65500 / 3365000 / 738610 / 15VREAAL7008 / 15VREAAL / 80100201 / 787106 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Mitat | 71.10 x 49.20 x 43.10mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Älylukkojen akut
Näytä kaikki →
Besam Unislide II Sliding door akku 1500mAh
35,95 €
Besam Lukko PSMB-5 akku 1500mAh
40,95 €
Besam Automaattinen lukko EMC
34,95 €
Kaba Ilco 700, BL09, IL22 akku 2700mAh
16,95 €
Vingcard 12 akku 2700mAh
16,95 €
Vingcard Timelox HTL10 6xAA akku 2700mAh
16,95 €
MANUSA automaattiovien 0111360177 / GP50AAK22YMX yhteensopiva akku 600mAh
35,95 €
Record automaattiovien PS131 / STA13 yhteensopiva akku 1600mAh
27,95 €