calcActive())">
Birchmeier sähkötyökalujen / porakoneiden A 130 AC1 / A 50 AC1 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
49,95 €
Birchmeier sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A 130 AC1
A 50 AC1
A 75 AC1
BM 1035 AC1
REA 15 AC1
REB 15 AC1
REC 15 AC1
REC 15 AC2
REC 15 PC1
REX 15 AC1
A 50 AC1
A 75 AC1
BM 1035 AC1
REA 15 AC1
REB 15 AC1
REC 15 AC1
REC 15 AC2
REC 15 PC1
REX 15 AC1
Korvattavat Birchmeier sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Birchmeier sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-MTB180VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170396 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 120.80 x 79.80 x 45.92mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Worx WA3556 20 V akku 5000 mAh
109,95 €
-19%
HiKOKI sähkötyökalujen / porakoneiden 371751M / 402933 yhteensopiva akku 3000mAh
67,95 €
54,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €
Alpina sähkötyökalujen / porakoneiden BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 4000mAh
84,95 €
GreenWorks sähkötyökalujen / porakoneiden 20202 / 20292 yhteensopiva akku 3000mAh
92,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 2100mAh
43,95 €
Lincoln sähkötyökalujen / porakoneiden 1201 / 218-787 yhteensopiva akku 3300mAh
52,95 €