calcActive())">
Blackberry Bellagio, Bold 9790, Bold 9900 akku 1450 mAh
Varastossa
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Bellagio
Bold 9790
Bold 9900
Bold 9790
Bold 9900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:
BAT-30615-006
JM1
J-M1
JM1
J-M1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BR9900FX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059073 |
| Korvaa | JM1 / BAT-30615-006 / J-M1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.50 x 4.39mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Blackberry akut
Näytä kaikki →
Blackberry Classic, Classic 4G, Kopi akku 2500 mAh
21,95 €
Blackberry 7520, 6510, 7510 tehoakku erillisellä takakannella 1600 mAh
35,95 €
Blackberry 7100, 7100g, 7100i, 7100r, 7100t, 7100v, 7100x, 7130c, 7130e, 7130g, 7130v, 7105t akku 900 mAh
16,95 €
Blackberry 7100, 7100T, 7100r, 7105t tehoakku erillisellä takakannella 1900 mAh
29,95 €
-50%
Blackberry Curve 8300, Curve 8310, Curve 8320, Curve 8350i akku 1000 mAh
24,95 €
12,48 €
Blackberry 8800, 8800c, 8800r, 8820, 8830, 8830B, 8830 World Editio akku 1400 mAh
25,95 €
BlackBerry Bold 9000, Bold 9030, Bold 9900, Bold 9630, Niagara, Pluto, Bold 9630 World Edition, Bold 9220, Magnum akku 1150 mAh
24,95 €
Blackberry 8900, Storm, Storm 9500, Storm 9530, Storm 9530T, 9500 Thunder, Curve 8900, Javelin, Jupiter, Tour 9630, Curve 9220, Magnum akku 1400 mAh
26,95 €