calcActive())">
Bosch BBHMOVE4, BBHMOVE6, BBHMOVE6/03 akku 3000mAh / 54.0Wh
Saatavissa tehtaalta
58,95 €
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch imurien kanssa:
BBHMOVE4
BBHMOVE6
BBHMOVE6/03
BBHMOVE6
BBHMOVE6/03
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch imurien alkuperäisakut:
FD9403
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BVE603VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114796 |
| Korvaa | FD9403 / 00751993 / 751993 / GPRHC18SV008 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Mitat | 105.20 x 66.50 x 43.80mm |
| Jännite | 18 V |
Customer Reviews
Hinta
5
Laatu
5
Suosittelen
5
MKL
Review by
Markku
Ensituntumalta akku on superhyvä! Ja ilmeisesti ns. tuore, koska tilattiin tehtaalta ja tuli minulle noin kuukaudessa.
Täysi kymppi akulle ja Suomen Akkukaupalle!!
Luulin jo että kyseinen imuri on kertakäyttöinen mutta SA pelasti. Mikkelissä kennotettuna vastaava akku olisi ollut n. 150,-€!
Todella asiakasystävällistä toimintaa, kiitos!
Täysi kymppi akulle ja Suomen Akkukaupalle!!
Luulin jo että kyseinen imuri on kertakäyttöinen mutta SA pelasti. Mikkelissä kennotettuna vastaava akku olisi ollut n. 150,-€!
Todella asiakasystävällistä toimintaa, kiitos!
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-9%
Dyson V11 / V15 akku 4000 mAh
98,95 €
89,95 €