calcActive())">
BOSCH Somfy BD5000 akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BOSCH älykotilaitteiden kanssa:
Somfy BD5000
Somfy BD6000
Somfy BD6000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BOSCH älykotilaitteiden alkuperäisakut:
E-BRLX620-1-NC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi älykotilaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi älykotilaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BSK620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057673 |
| Korvaa | E-BRLX620-1-NC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 13.2Wh |
| Mitat | 111.00 x 43.45 x 22.25mm |
| Jännite | 6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Älykoti
Näytä kaikki →
BOSCH Somfy Passeo akku 500mAh
32,95 €
BOSCH D861E, D870E, D962E akku 3000mAh
30,95 €
Nest Learning Thermostat T200377, Learning Thermostat T200477, Learning Thermostat T200577 akku 450mAh
22,95 €
Nest A0013, Learning Thermostat 2nd Genera, Learning Thermostat 3rd Gen akku 380mAh
17,95 €
Nest Learning Thermostat 1st Genera akku 200mAh
17,95 €
Becker älykodin 40340002330 / 40340002340 yhteensopiva akku 3000mAh
41,95 €
BOSCH älykodin D14 / K10 yhteensopiva akku 2000mAh
26,95 €
Nest älykodin Connect / A0078 yhteensopiva akku 700mAh
17,95 €