calcActive())">
BOSTITCH 15 GA FN ANGLED FINISH NAILER , 16 GA STRAIGHT FINISH NAILER K, 18 GA BRAD NAILER KIT akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
88,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BOSTITCH työkalujen kanssa:
15 GA FN ANGLED FINISH NAILER
16 GA STRAIGHT FINISH NAILER K
18 GA BRAD NAILER KIT
28 DEGREE WIRE WELD CORDLESS F
30 DEGREE PAPER TAPE CORDLESS
BCF28WWB
BCF30PTB
BCN680D1
16 GA STRAIGHT FINISH NAILER K
18 GA BRAD NAILER KIT
28 DEGREE WIRE WELD CORDLESS F
30 DEGREE PAPER TAPE CORDLESS
BCF28WWB
BCF30PTB
BCN680D1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BOSTITCH työkalujen alkuperäisakut:
BCB203
BCB204
BCB204-10
BCB204
BCB204-10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-BCF280PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148876 |
| Korvaa | BCB204 / BCB204-10 / BCB203 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 100Wh |
| Mitat | 117.90 x 75.90 x 64.65mm |
| Jännite | 20 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.