calcActive())">
Braun SHB-1, SHB-2 parranajokoneen 2000 mAh 2,4v akku juotoskorvakkeilla
Varastossa
16,95 €
15,95 €
Kysy meiltä myös vaihtopalvelua.
Akku useisiin Braun ja Philips parranajokoneisiin. Philips SHB-1 ja SHB-2 sekä Philips 138-10334, 138-10673, 138-10727, 4822-138-10334, 4822-138-10673, 4822-138-10727, SHB1 SHB2.
| SKU | CS-PHN282SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | Elinikäinen |
| EAN | 4894128095316 |
| Mitat | 49.00 x 29.00 x 14.50mm |
| Korvaa | Philips SHB-1 ja SHB-2 sekä Philips 138-10334, 138-10673, 138-10727, 4822-138-10334, 4822-138-10673, 4822-138-10727, SHB1 SHB2. |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Muut
Näytä kaikki →
Varta CR123 1430 mAh kameraparisto
3,95 €
EVE ER26500 / LS26500/STD 3.6V LiSOCl2 C-koko Litium paristo
14,95 €
SAFT LS14500 AA Lithium paristo 3.6V
5,95 €
SAFT LS14250 1/2AA Lithium paristo 3.6V
7,95 €
everActive Ni-MH Ladattava C / R14 Paristo 5000 mAh - 2 kpl pakkaus
12,95 €
everActive Ni-MH Ladattava R20 / D Paristo 10000 mAh, 1,2V - 2 kpl pakkaus
22,95 €
Cameron Sino / Panasonic NCR18650B 18650 Li-ion Akku juotoskorvakkeilla 2kpl 3400mAh
29,95 €
Samsung 18650-25R 2500 mAh mAh Li-Mn akku ilman suojapiiriä - Jopa 20 A
9,95 €