calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
Varastossa
28,95 €
14,48 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
Moto Z Play
Moto Z Play Droid
XT1635
Moto Z Play Droid
XT1635
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
GL40
SNN5974A
SNN5974A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT163SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127239 |
| Korvaa | GL40 / SNN5974A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.54Wh |
| Mitat | 100.60 x 50.50 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Motorola akut
Näytä kaikki →
-11%
Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
18,95 €
16,95 €
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM, XT1723 akku 3250mAh
24,95 €
Motorola Moto E5 Play Go Edition, Moto E5 Play Go Edition Dual S, Moto E5 Play Go Edition Dual S akku 2000mAh
22,95 €
-13%
Motorola älypuhelinten Edge 20 Pro / Edge 20 Pro 5G yhteensopiva akku 4400mAh
23,95 €
20,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
15,95 €
-50%
Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku 4850mAh
23,95 €