calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MOTO Z8, IC402, IC502, ic602, The Blend, The Buzz, i335, Sideklck-slide akku 950 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku sopii mm: Motorola MOTO Z8, IC402, IC502, ic602, The Blend, The Buzz, i335, Sideklck-slide.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOZ8SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000679 |
| Korvaa | BK70 / SNN5792A |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 44.70 x 37.91 x 6.14mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Motorola akut
Näytä kaikki →
-11%
Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
18,95 €
16,95 €
-13%
Motorola älypuhelinten Edge 20 Pro / Edge 20 Pro 5G yhteensopiva akku 4400mAh
23,95 €
20,95 €
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM, XT1723 akku 3250mAh
24,95 €
-50%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
28,95 €
14,48 €
Motorola Moto E5 Play Go Edition, Moto E5 Play Go Edition Dual S, Moto E5 Play Go Edition Dual S akku 2000mAh
22,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
15,95 €
-50%
Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €