calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku sopii mm: Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOV3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128005902 |
| Korvaa | BR50 / BA700 / 77732 / SNN5696A / SNN5696B / 22320 / SNN5696 / SNN5696C |
| Kapasiteetti (mAh) | 710mAh / 2.63Wh |
| Mitat | 49.74 x 33.39 x 4.92mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Motorola akut
Näytä kaikki →
-11%
Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
18,95 €
16,95 €
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM, XT1723 akku 3250mAh
24,95 €
Motorola Moto E5 Play Go Edition, Moto E5 Play Go Edition Dual S, Moto E5 Play Go Edition Dual S akku 2000mAh
22,95 €
-13%
Motorola älypuhelinten Edge 20 Pro / Edge 20 Pro 5G yhteensopiva akku 4400mAh
23,95 €
20,95 €
-50%
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
28,95 €
14,48 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
18,95 €
-50%
Motorola E365 akku 650 mAh
12,75 €
6,38 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku 4850mAh
23,95 €