calcActive())">
Casio Cassiopeia BE-300, Cassiopeia BE-500 akku 800 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku sopii mm: Cassiopeia BE-300, Cassiopeia BE-500.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-BE300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001935 |
| Korvaa | CGA-1-105A |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Casio akut
Näytä kaikki →
Casio Cassiopeia E100, Cassiopeia E-115, Cassiopeia E-125, Cassiopeia E105, Cassiopeia E125-CSC, Cassiopeia E500 akku 1700 mAh
26,95 €
Casio Personal PC IT-70, Personal PC IT-700, Cassiopeia IT-700 M30, Cassiopeia IT-700 M30E akku 1800 mAh
30,95 €
Casio Personal PC IT-70, Personal PC IT-700 tehoakku 3600 mAh
43,95 €