calcActive())">
CAT B15 Akku 2000 mAh
Varastossa
18,95 €
CAT yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin CAT malleihin:
B15
B15Q
B15Q AM
B15Q
B15Q AM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT alkuperäisakut:
B10-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-CAB150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079583 |
| Korvaa | B10-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 68.20 x 54.05 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Matkapuhelimen akku
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
Doro Liberto 825 Akku 1700 mAh - BDA-2000A
18,95 €
Huawei Mate 10 lite / Huawei P20 Pro akku 3900 mAh HB436486ECW
21,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
Redmi älypuhelinten A001XM / M2007J22C yhteensopiva akku 4900mAh
22,95 €
Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Akku 3400mAh
18,95 €
-13%
Huawei Mate 20 pro akku 4100 mAh
23,95 €
20,95 €