calcActive())">
Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1500 mAh
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Casio kameroiden kanssa:
Exilim EX-H30
EX-ZR100
Exilim EX-H30BK
Exilim EX-ZR200
Tryx
EX-ZR100
Exilim EX-H30BK
Exilim EX-ZR200
Tryx
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Casio alkuperäisakut:
NP-130
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP130CA |
|---|---|
| EAN | 4894128039235 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.70 x 37.80 x 11.33mm |
| Korvaa | NP-130 / NP-130A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Casio akut
Näytä kaikki →
-15%
Nikon EN-EL10, Olympus LI-40B, Casio NP80, Pentax D-LI63 jne. yhteensopiva akku 660 mAh
19,95 €
16,95 €
-14%
Casio NP-40, NP-40DBA, NP-40DCA akku - 1100 mAh
13,95 €
11,95 €
Casio NP-60 yhteensopiva akku 720 mAh
13,95 €
-50%
Casio NP-120, NP-120DBA yhteensopiva akku - 630 mAh
13,95 €
6,98 €
Casio NP-20, NP-20DBA yhteensopiva akku 650 mAh
13,95 €
-16%
Casio NP-90 yhteensopiva akku 1950 mAh
18,95 €
15,95 €
Casio NP-50, NP-50DBA yhteensopiva akku 950 mAh
13,95 €
Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1800 mAh
23,95 €