calcActive())">
Casio NP-40, NP-40DBA, NP-40DCA akku - 1100 mAh
Varastossa
13,95 €
11,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Casio kameroiden kanssa:
Exilim Zoom EX-Z600BE
Exilim Zoom EX-Z1200BK
Exilim Zoom EX-Z100BN
Exilim Pro EX-P505
Exilim Zoom EX-Z100MR
Exilim Pro EX-P700
Exilim Zoom EX-Z200RD
Exilim EX-Z40
EX-Z1080GY
EX-Z1080
Exilim Zoom EX-Z1200SR
EX-Z1050PK
Exilim Zoom EX-Z500
Exilim Zoom EX-Z300PK
Exilim Zoom EX-Z600BK
Exilim Zoom EX-Z300
Exilim Zoom EX-Z1000
Exilim Zoom EX-Z700GY
Exilim Zoom EX-Z600
Exilim Zoom EX-Z100
Exilim Zoom EX-Z100SR
Exilim Zoom EX-Z57
Exilim Zoom EX-Z100BE
Exilim Zoom EX-Z55
Exilim Zoom EX-Z200BK
Exilim EX-Z30
EX-Z1080BK
EX-Z1050BE
EX-Z1050SR
EXILIM EX-Z400
EX-Z1050
Exilim Zoom EX-Z300BK
Exilim Zoom EX-Z850
Exilim Zoom EX-Z600SR
Exilim Pro EX-P600
Exilim Zoom EX-Z200
Exilim Zoom EX-Z100PK
Exilim Zoom EX-Z750
Exilim Zoom EX-Z200SR
Exilim Zoom EX-Z50
EX-Z1080PK
EX-Z1080BE
EX-Z1050BK
Exilim Zoom EX-Z1200
EX-FC100
Exilim Zoom EX-Z700
Exilim Zoom EX-Z300SR
Exilim Zoom EX-Z1000BK
Exilim Zoom EX-Z700SR
Exilim Zoom EX-Z450
Exilim Zoom EX-Z450GD
Exilim Zoom EX-FC150BK
Exilim Zoom EX-FC150RD
Exilim Zoom EX-FC100BK
Exilim Zoom EX-FC100WE
Exilim Zoom EX-Z1200BK
Exilim Zoom EX-Z100BN
Exilim Pro EX-P505
Exilim Zoom EX-Z100MR
Exilim Pro EX-P700
Exilim Zoom EX-Z200RD
Exilim EX-Z40
EX-Z1080GY
EX-Z1080
Exilim Zoom EX-Z1200SR
EX-Z1050PK
Exilim Zoom EX-Z500
Exilim Zoom EX-Z300PK
Exilim Zoom EX-Z600BK
Exilim Zoom EX-Z300
Exilim Zoom EX-Z1000
Exilim Zoom EX-Z700GY
Exilim Zoom EX-Z600
Exilim Zoom EX-Z100
Exilim Zoom EX-Z100SR
Exilim Zoom EX-Z57
Exilim Zoom EX-Z100BE
Exilim Zoom EX-Z55
Exilim Zoom EX-Z200BK
Exilim EX-Z30
EX-Z1080BK
EX-Z1050BE
EX-Z1050SR
EXILIM EX-Z400
EX-Z1050
Exilim Zoom EX-Z300BK
Exilim Zoom EX-Z850
Exilim Zoom EX-Z600SR
Exilim Pro EX-P600
Exilim Zoom EX-Z200
Exilim Zoom EX-Z100PK
Exilim Zoom EX-Z750
Exilim Zoom EX-Z200SR
Exilim Zoom EX-Z50
EX-Z1080PK
EX-Z1080BE
EX-Z1050BK
Exilim Zoom EX-Z1200
EX-FC100
Exilim Zoom EX-Z700
Exilim Zoom EX-Z300SR
Exilim Zoom EX-Z1000BK
Exilim Zoom EX-Z700SR
Exilim Zoom EX-Z450
Exilim Zoom EX-Z450GD
Exilim Zoom EX-FC150BK
Exilim Zoom EX-FC150RD
Exilim Zoom EX-FC100BK
Exilim Zoom EX-FC100WE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Casio alkuperäisakut:
NP-40
NP-40DBA
NP-40DCA
NP-40DBA
NP-40DCA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP40CA |
|---|---|
| EAN | 4894128005438 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 38.25 x 38.15 x 9.50mm |
| Korvaa | NP-40, NP-40DBA, NP-40DCA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Casio akut
Näytä kaikki →
-15%
Nikon EN-EL10, Olympus LI-40B, Casio NP80, Pentax D-LI63 jne. yhteensopiva akku 660 mAh
19,95 €
16,95 €
Casio NP-60 yhteensopiva akku 720 mAh
13,95 €
Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1500 mAh
18,95 €
-50%
Casio NP-120, NP-120DBA yhteensopiva akku - 630 mAh
13,95 €
6,98 €
Casio NP-20, NP-20DBA yhteensopiva akku 650 mAh
13,95 €
-16%
Casio NP-90 yhteensopiva akku 1950 mAh
18,95 €
15,95 €
Casio NP-50, NP-50DBA yhteensopiva akku 950 mAh
13,95 €
Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1800 mAh
23,95 €