calcActive())">
Casio NP-110, NP-110DBA yhteensopiva akku - 1150 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Casio kameroiden kanssa:
Exilim EX-Z200
Exilim EX-Z2000
Exilim Zoom EX-Z2000
Exilim Zoom EX-Z2000BK
Exilim Zoom EX-Z2000PK
Exilim Zoom EX-Z2000RD
Exilim Zoom EX-Z2000SR
Exilim Zoom EX-Z2000VT
Exilim Pro EX-F1
Exilim EX-Z2000
Exilim Zoom EX-Z2000
Exilim Zoom EX-Z2000BK
Exilim Zoom EX-Z2000PK
Exilim Zoom EX-Z2000RD
Exilim Zoom EX-Z2000SR
Exilim Zoom EX-Z2000VT
Exilim Pro EX-F1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Casio alkuperäisakut:
NP-110
NP-110DBA
NP-110DBA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP110CA |
|---|---|
| EAN | 4894128033325 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.50 x 31.20 x 5.60mm |
| Korvaa | NP-110 / NP-110DBA / NP-110L / NP-160 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Casio akut
Näytä kaikki →
-15%
Nikon EN-EL10, Olympus LI-40B, Casio NP80, Pentax D-LI63 jne. yhteensopiva akku 660 mAh
19,95 €
16,95 €
-14%
Casio NP-40, NP-40DBA, NP-40DCA akku - 1100 mAh
13,95 €
11,95 €
Casio NP-60 yhteensopiva akku 720 mAh
13,95 €
Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1500 mAh
18,95 €
-50%
Casio NP-120, NP-120DBA yhteensopiva akku - 630 mAh
13,95 €
6,98 €
Casio NP-20, NP-20DBA yhteensopiva akku 650 mAh
13,95 €
-16%
Casio NP-90 yhteensopiva akku 1950 mAh
18,95 €
15,95 €
Casio NP-50, NP-50DBA yhteensopiva akku 950 mAh
13,95 €