calcActive())">
Casio NP-60 yhteensopiva akku 720 mAh
Varastossa
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Casio kameroiden kanssa:
Exilim Zoom EX-Z19
Exilim Zoom EX-Z85BK
Exilim Zoom EX-Z85BE
Exilim Zoom EX-Z85
Exilim EX-Z9PK
Exilim EX-Z9
Exilim EX-Z80PK
Exilim EX-Z80BE
Exilim EX-S10RD
Exilim EX-S10
Exilim Zoom EX-Z19GN
Exilim Zoom EX-Z19BK
Exilim Zoom EX-Z85GN
Exilim Zoom EX-Z85BN
Exilim Zoom EX-Z85PK
Exilim Zoom EX-Z20
Exilim EX-Z9EO
Exilim EX-Z80VP
Exilim EX-Z80GN
Exilim EX-Z80
Exilim EX-S10BK
Exilim Zoom EX-Z19LP
Exilim Zoom EX-Z19SR
Exilim Zoom EX-Z85VP
Exilim Zoom EX-Z85EO
Exilim Zoom EX-Z85SR
Exilim EX-Z9SR
Exilim EX-Z9BK
Exilim EX-Z80SR
Exilim EX-Z80BK
Exilim EX-S10SR
Exilim EX-S10BE
Exilim Zoom Exilim EX-Z19PK
Exilim EX-Z90
Exilim EX-Z90PK
Exilim EX-Z90BK
Exilim EX-Z29
Exilim EX-Z29PE
Exilim EX-Z29BE
Exilim EX-Z29PK
Exilim EX-Z29SR
Exilim EX-Z29BK
Exilim EX-FS10
Exilim EX-FS10RD
Exilim EX-FS10BE
Exilim EX-FS10GY
Exilim EX-S10
Exilim EX-S12
Exilim Zoom EX-Z85BK
Exilim Zoom EX-Z85BE
Exilim Zoom EX-Z85
Exilim EX-Z9PK
Exilim EX-Z9
Exilim EX-Z80PK
Exilim EX-Z80BE
Exilim EX-S10RD
Exilim EX-S10
Exilim Zoom EX-Z19GN
Exilim Zoom EX-Z19BK
Exilim Zoom EX-Z85GN
Exilim Zoom EX-Z85BN
Exilim Zoom EX-Z85PK
Exilim Zoom EX-Z20
Exilim EX-Z9EO
Exilim EX-Z80VP
Exilim EX-Z80GN
Exilim EX-Z80
Exilim EX-S10BK
Exilim Zoom EX-Z19LP
Exilim Zoom EX-Z19SR
Exilim Zoom EX-Z85VP
Exilim Zoom EX-Z85EO
Exilim Zoom EX-Z85SR
Exilim EX-Z9SR
Exilim EX-Z9BK
Exilim EX-Z80SR
Exilim EX-Z80BK
Exilim EX-S10SR
Exilim EX-S10BE
Exilim Zoom Exilim EX-Z19PK
Exilim EX-Z90
Exilim EX-Z90PK
Exilim EX-Z90BK
Exilim EX-Z29
Exilim EX-Z29PE
Exilim EX-Z29BE
Exilim EX-Z29PK
Exilim EX-Z29SR
Exilim EX-Z29BK
Exilim EX-FS10
Exilim EX-FS10RD
Exilim EX-FS10BE
Exilim EX-FS10GY
Exilim EX-S10
Exilim EX-S12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Casio alkuperäisakut:
NP-60
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP60CA |
|---|---|
| EAN | 4894128021391 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.75 x 38.10 x 4.50mm |
| Korvaa | NP-60 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Casio akut
Näytä kaikki →
-15%
Nikon EN-EL10, Olympus LI-40B, Casio NP80, Pentax D-LI63 jne. yhteensopiva akku 660 mAh
19,95 €
16,95 €
-14%
Casio NP-40, NP-40DBA, NP-40DCA akku - 1100 mAh
13,95 €
11,95 €
Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1500 mAh
18,95 €
-50%
Casio NP-120, NP-120DBA yhteensopiva akku - 630 mAh
13,95 €
6,98 €
Casio NP-20, NP-20DBA yhteensopiva akku 650 mAh
13,95 €
-16%
Casio NP-90 yhteensopiva akku 1950 mAh
18,95 €
15,95 €
Casio NP-50, NP-50DBA yhteensopiva akku 950 mAh
13,95 €
Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1800 mAh
23,95 €