
calcActive())">
Casio NP-50, NP-50DBA yhteensopiva akku 950 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Casio kameroiden kanssa:
Exilim EX-V8SR
Exilim EX-V7
Exilim EX-V8
Exilim EX-V7SR
Exilim EX-V7
Exilim EX-V8
Exilim EX-V7SR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Casio alkuperäisakut:
NP-50
NP-50DBA
NP-50DBA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NP50CA |
|---|---|
| EAN | 4894128005452 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.10 x 23.45 x 6.50mm |
| Korvaa | NP-50 / NP-50DBA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Casio akut
Näytä kaikki →
Nikon EN-EL10, Olympus LI-40B, Casio NP80, Pentax D-LI63 jne. yhteensopiva akku 660 mAh
19,95 €
16,95 €

Casio NP-40, NP-40DBA, NP-40DCA akku - 1100 mAh
13,95 €
11,95 €

Casio NP-60 yhteensopiva akku 720 mAh
13,95 €

Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1500 mAh
18,95 €

Casio NP-20, NP-20DBA yhteensopiva akku 650 mAh
13,95 €

Casio NP-120, NP-120DBA yhteensopiva akku - 630 mAh
13,95 €
6,98 €

Casio NP-90 yhteensopiva akku 1950 mAh
18,95 €
15,95 €

Casio NP-130 yhteensopiva akku - 1800 mAh
23,95 €
