calcActive())">
Huawei E5776, E5776S, E5776s LTE Hotspot mokkulan Akku
Varastossa
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei mokkuloiden kanssa:
E5776
E5776S
E5776s LTE
E5776S
E5776s LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut:
HB5P1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUE589SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071327 |
| Mitat | 66.38 x 55.40 x 5.90mm |
| Korvaa | HB5P1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mokkuloiden akut
Näytä kaikki →
Huawei E5577 Hotspot mokkulan Akku 2300mAh
22,95 €
-13%
Huawei E5372T, E5775, E5377T, GL06P Hotspot mokkulan Akku
23,95 €
20,95 €
Huawei E5573, E5573S, E5573s-32 Hotspot mokkulan Akku
18,95 €
Netgear MR1100 akku 5000mAh
26,95 €
-15%
ZTE MU500 / MU501 akku 4000mAh
19,95 €
16,95 €
Sierra Wireless Aircard 760s, Aircard 762s, Wi-Fi 4G FC80 Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
ZTE MF96, MF96U, SRQ-Z289L Hotspot mokkulan Akku 3000mAh
20,95 €
Netgear AirCard 790 / 810 Hotspot mokkulan Akku 2400 mAh
22,95 €