calcActive())">
Sierra Wireless Aircard 760s, Aircard 762s, Wi-Fi 4G FC80 Hotspot mokkulan Akku
Varastossa
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sierra Wireless mokkuloiden kanssa:
Aircard 760s
Aircard 762s
Wi-Fi 4G FC80
Aircard 762s
Wi-Fi 4G FC80
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sierra Wireless mokkuloiden alkuperäisakut:
5200008
W-3
W-3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SWA760RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094111 |
| Mitat | 69.60 x 49.55 x 6.20mm |
| Korvaa | W-3 / 5200008 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Muut
Näytä kaikki →
SAFT LS14500 AA Lithium paristo 3.6V
5,95 €
Varta CR123 1430 mAh kameraparisto
3,95 €
SAFT LS14250 1/2AA Lithium paristo 3.6V
7,95 €
EVE ER26500 / LS26500/STD 3.6V LiSOCl2 C-koko Litium paristo
14,95 €
Sony VTC6 18650 3120 mAh Li-Mn kenno purkuvirta 15 - 30 A (US18650VTC6)
11,95 €
XTAR ( Sanyo) 18650 Akku suojapiirillä 3500 mAh NCR18650GA
24,95 €
Samsung 18650-25R 2500 mAh mAh Li-Mn akku ilman suojapiiriä - Jopa 20 A
9,95 €
SAFT LS14250 1/2AA Lithium paristo 3.6V - Juotoskorvakkeilla
9,95 €