calcActive())">
ZTE MF96, MF96U, SRQ-Z289L Hotspot mokkulan Akku 3400 mAh
Varastossa
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE mokkuloiden kanssa:
DNA Kotimokkula 4G+ WLAN MF286
MF96
MF96U
Z289L
Z289
SRQ-Z289L
MF286
MF279
MF96
MF96U
Z289L
Z289
SRQ-Z289L
MF286
MF279
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE mokkuloiden alkuperäisakut:
LI3730T42P3h6544A2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ZTF960XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086284 |
| Mitat | 65.00 x 44.00 x 10.20mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Mokkuloiden akut
Näytä kaikki →
Huawei E5573, E5573S, E5573s-32 Hotspot mokkulan Akku
18,95 €
Huawei E5577 Hotspot mokkulan Akku 2300mAh
22,95 €
-13%
Huawei E5372T, E5775, E5377T, GL06P Hotspot mokkulan Akku
23,95 €
20,95 €
Sierra Wireless Aircard 760s, Aircard 762s, Wi-Fi 4G FC80 Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
Netgear MR1100 akku 5000mAh
26,95 €
Netgear AirCard 790 / 810 Hotspot mokkulan Akku 2400 mAh
22,95 €
ZTE MF915, MF93, MF93D Hotspot mokkulan Akku
21,95 €
Huawei E5776, E5776S, E5776s LTE Hotspot mokkulan Akku
21,95 €