calcActive())">
Netgear AirCard 790 / 810 Hotspot mokkulan Akku 2400 mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Netgear mokkuloiden kanssa:
AC779S
AC790S
AirCard 779S
Aircard 779S 4G
AirCard 790
AirCard 790s
AirCard 810
AirCard 810S
Fuse 779
AirCard 779S 4G
NTGR779ABB
AC790S
AirCard 779S
Aircard 779S 4G
AirCard 790
AirCard 790s
AirCard 810
AirCard 810S
Fuse 779
AirCard 779S 4G
NTGR779ABB
Korvaa ainakin seuraavat Netgear alkuperäiset akut:
5200087
W-7
W-7a
W-8a
W-7
W-7a
W-8a
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ATP779RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109624 |
| Mitat | 77.45 x 54.24 x 6.30mm |
| Korvaa | W-8 / 308-10004-01 / W-7b |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Mokkuloiden akut
Näytä kaikki →
Huawei E5573, E5573S, E5573s-32 Hotspot mokkulan Akku
18,95 €
Huawei E5577 Hotspot mokkulan Akku 2300mAh
22,95 €
-13%
Huawei E5372T, E5775, E5377T, GL06P Hotspot mokkulan Akku
23,95 €
20,95 €
Sierra Wireless Aircard 760s, Aircard 762s, Wi-Fi 4G FC80 Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
Netgear MR1100 akku 5000mAh
26,95 €
ZTE MF96, MF96U, SRQ-Z289L Hotspot mokkulan Akku 3400 mAh
23,95 €
ZTE MF915, MF93, MF93D Hotspot mokkulan Akku
21,95 €
Huawei E5776, E5776S, E5776s LTE Hotspot mokkulan Akku
21,95 €