calcActive())">
Logitech 981-000257, F540, G930 akku 700mAh / 2.59Wh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech langattomien kuulokkeiden kanssa:
981-000257
F540
G930
F540
G930
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
533-000074
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-LOF740SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087380 |
| Korvaa | 533-000074 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 38.58 x 34.24 x 5.82mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Handsfree Bluetooth kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
14,95 €
Sony BF-TDSY, MDR-DS3000, MDR-DS4000 akku 700mAh / 0.84Wh
15,95 €
Jabra 100-93040000-02 akku 100mAh / 0.37Wh
18,95 €
Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
14,95 €
Jabra Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460 akku 230mAh/0.85Wh
14,95 €
Sennheiser IS 410, IS410, IS-410 akku 150mAh / 0.56Wh
19,95 €
-22%
Plantronics 86507-01, Savi, Savi 440 akku 140mAh / 0.52Wh
22,95 €
17,95 €