calcActive())">
Sony BF-TDSY, MDR-DS3000, MDR-DS4000 akku 700mAh / 0.84Wh
Varastossa
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
BF-TDSY
MDR-DS3000
MDR-DS4000
MDR-IF140
MDR-IF140K
MDR-IF240R
MDR-IF240R?K
MDR-IF240RK
MDR-IF3000
MDR-IF540R
MDR-IF540RK
MDR-RF800R
MDR-RF800RK
MDR-RF820
MDR-RF820R
MDR-RF820R?K
MDR-RF850R
MDR-RF850R?K
MDR-RF885R
MDR-RF885RK
MDR-RF920RK
MDR-RF925RK
MDR-RF960R
MDR-RF960RK
MDR-DS3000
MDR-DS4000
MDR-IF140
MDR-IF140K
MDR-IF240R
MDR-IF240R?K
MDR-IF240RK
MDR-IF3000
MDR-IF540R
MDR-IF540RK
MDR-RF800R
MDR-RF800RK
MDR-RF820
MDR-RF820R
MDR-RF820R?K
MDR-RF850R
MDR-RF850R?K
MDR-RF885R
MDR-RF885RK
MDR-RF920RK
MDR-RF925RK
MDR-RF960R
MDR-RF960RK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
1-756-316-21
1-756-316-22
BP-HP550
BP-HP550-2
1-756-316-22
BP-HP550
BP-HP550-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SRF820SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053170 |
| Korvaa | 1-756-316-21 / 1-756-316-22 / BP-HP550 / BP-HP550-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 0.84Wh |
| Mitat | 46.05 x 11.30 x 11.30mm |
| Jännite | 1,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Handsfree Bluetooth kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
14,95 €
Logitech 981-000257, F540, G930 akku 700mAh / 2.59Wh
20,95 €
Jabra 100-93040000-02 akku 100mAh / 0.37Wh
18,95 €
Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
14,95 €
Jabra Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460 akku 230mAh/0.85Wh
14,95 €
Sennheiser IS 410, IS410, IS-410 akku 150mAh / 0.56Wh
19,95 €
-22%
Plantronics 86507-01, Savi, Savi 440 akku 140mAh / 0.52Wh
22,95 €
17,95 €