calcActive())">
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
Varastossa
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden latauskotelon kanssa:
WF-1000XM3 latauskotelo
WF-SP900
WF-SP900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavatSony langattomien kuulokkeiden latauskotelon alkuperäisakut:
1588-0911
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SWH110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163015 |
| Korvaa | 1588-0911 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 49.50 x 17.10 x 14.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomien kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Steelseries 61298RX, Arctis Pro Wireless, H Wireless Gaming-Headset akku 900mAh / 3.33Wh
17,95 €
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
Cardo Packtalk Duo, Scala Rider Packtalk, SRPT0102 akku 850mAh / 3.15Wh
19,95 €
Bang & Olufsen BeoPlay H7, BeoPlay H8, BeoPlay H9 akku 650mAh / 2.41Wh
17,95 €
-6%
Rode langattomien kuulokkeiden Wireless Go II yhteensopiva akku 380mAh
15,95 €
14,95 €
-11%
Sena SMH-5 akku 350mAh / 1.30Wh
17,95 €
15,95 €
Cardo G4, G9, G9x akku 800mAh / 2.96Wh
18,95 €